کفسابی در تهران و قیمت کفسابی در تهران091295228073

nemat
4 دقیقه زمان مطالعه

کفسابی در تهران:

کفسابی در تهران برای براقی و بهسازی سنگ با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام می شود . یعنی اگر سنگ شما به دلیل ریختن اسید ، جوهر نمک ، ترشیجات و هر ماده دیگری سیاه شده باشد و یا آسیب دیده باشد با کفسابی براق و آینه ای می شود.

کفسابی در تهران با استفاده از کفسابی ایتالیایی با براق و درخشان کنندگی سنگ ، ساب سنگ و کف سابی حرفه ای را از گروه خدمات کفسابی بخواهید.

کفسابی تهران

کفسابی در تهران و مزایای آن:

  • کفسابی باعث جلای فوق العاده سنگ می شود طوری که شما می توانید تصویر خود را روی سنگ ببینید
  • کفسابی باعث رفع برجستگی و پستی و بلندی سنگ می شود طوری که سنگ صاف و کاملا مسطح می گردد
  • اگر روی سنگ شما اسید ، جوهر نمک و مواد اسیدی ریخته باشد با سنگ سابی قابل رفع است
  • کفسابی باعث نو شدن سنگ می شود حتی اگر سنگ شما بسیار کهنه و فرسوده شده با سنگ سابی مثل روز اول می شود
  • اگر سنگ شما دارای خط و خش فراوان هست یا لکه دارد با کفسابی کاملا رفع می شود
  • اگر سنگ شما سوراخ و شکاف دارد با کفسابی قابل رفع است (رزین ساب)

قیمت کفسابی در تهران:

قیمت کفسابی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که مجموع عوامل تاثیر گذار در قیمت کفسابی هستند. اما قیمت در متراژ بالای ۵۰ متر به ازای هر متر مربع محاسبه می شود

عوامل تاثیر گذار در قیمت کفسابی:

نوع سنگ: مهمترین عامل در تعیین قیمت کفسابی است برخی سنگ ها مانند گرانیت سنگ های بسیار سختی هستند و قیمت بالایی دارد برخی سنگها نیز از کیفیت بالاتری برخوردارند مانند دهبید که ظرافت کاری بالایی را می طلبد بنابراین قیمت آن از کفسابی معمولی بالاتر است.

نوع کفسابی: برخی موارد مانند نزدیک شدن به عید نوروز معمولا پارکینگ های منازل را براق و تمیز می خواهند که این عمل فرچه ساب نام دارد که قیمت به مراتب پایینتری نسبت به کفسابی ایتالیایی دارد.

متراژ محیط: اگر محیط کفسابی زیر ۵۰ متر باشد معمولا قیمت به صورت کلی گفته می شود(معمولا حدود یک تا سه ملیون تومن) و اگر بالای ۵۰ متر باشد قیمت کفسابی به ازای هر متر مربع گفته میشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کفسابی در تهران به صفحه قیمت کفسابی مراجعه کنید.

کفسابی در تهران با استفاده از لقمه کفسابی:

کفسابی با استفاده از سنگهایی انجام می شود که به آن لقمه کفسابی می گویند لقمه کفسابی هر کدام خواصی دارند ما معمولا در کفسابی سنگهای معمولی از ۸ نوع لقمه استفاده می کنیم یعنی ۸ بار با سنگهای مختلف کفسابی را انجام می دهیم.

کفسابی معمولا از لقمه های زبر شروع و به سمت لقمه های نرم پیش می رود لقمه هر چقدر نرم تر سنگ شما براقتر می شود و در آخر لقمه ایتالیایی جهت براقیت فوق العاده سنگ زده می شود.

 

 

کفسابی ایتالیایی در تهران :

کفسابی ایتالیایی در تهران برای براقی فوق العاده سنگ استفاده می شود(لقمه طلایی و مانند صابون بالایی ساب ایتالیایی است) این نوع ساب معمولا در مرحله آخر کفسابی استفاده می شود و باعث براق و آینه ای شدن سنگ می شود.

در واقع کفسابی ایتالیایی آخرین مرحله از کفسابی اصولی می باشد که نقش اصلی براق کنندگب سنگ را بر عهده دارد.

برای اطلاعات بیشتر درباره کفسابی به لینک صفحه اصلی خدمات کفسابی مراجعه کنید ما در آنجا به طور مفصل درباره کفسابی در تهران توضیح داده ایم.