کفسابی در اسلامشهر، پرند ،شهریار و رباط کریم۷۶۳ ۹۸ ۹۸ ۰۹۱۰

nemat
3 دقیقه زمان مطالعه

کفسابی در اسلامشهر ، پرند ،شهریار و رباط کریم

کفسابی در اسلامشهر و شهریار و حومه برای براقی فوق العاده سنگ و رفع پستی و بلندی سنگ استفاده می شود اگر روی سنگ شما اسید جوهر نمک ، سرکه و یا هر ماده اسیدی دیگری ریخته باشد با کفسابی قابل رفع است.

کفسابی در اسلامشهر پرند و حومه با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام می شود زیرا ما ساکن خود این مناطق هستیم و هزینه سرویس و … نداریم.

کفسابی ایتالیایی در اسلامشهر:

کفسابی ایتالیایی برای براقی فوق العاده سنگ استفاده می شود و معمولا در همه کفسابیها از آن استفاده می شود به زبان خودمانی “کفسابی دارای ۸ مرحله است که آخرین مرحله از کفسابی را با ساب ایتالیایی انجام می دهند که باعث براقی فوق العاده سنگ می شود”.

دو یا سه دست اول کفسابی در اسلامشهر و حومه با ساب زبر(جهت رفع پستی وبلندی سنگ) استفاده می شود و بعد از این سابها کفسابی با سابهای نرم استفاده می شود که باعث رفع خط و خش سنگ است و بعد از سابهای نرم کفسابی با سابهای براق کننده صورت می گیرد که ساب ایتالیایی آخرین دست از کفسابی می باشد.

کفسابی رزین ساب در اسلامشهر و پرند و شهریار و حومه:

کفسابی با رزین برای سنگهایی استفاده می شود که دارای سوراخ هستند یا اگر کسی می خواهد که سنگ خاصیت شیشه ای پیدا کند می تواند از کفسابی رزین ساب استفاده کند. رزین ماده ای چسبناک است که همرنگ سنگ است و بعد از سفت شدن مانند خود سنگ می شود .

قیمت کفسابی در اسلامشهر و پرند و شهریار و حومه:

قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به عوامل مختلفی از جمله متراژ سنگ ، نوع سنگ و سابقه ساب و وجود و عدم وجود برق سه فاز است که ما همه اینها را در صفحه قیمت کفسابی به تشریح بیان کردیم.

کفسابی در اسلامشهر ، کفسابی در پرند ، کفسابی در شهریار ، کفسابی در رباط کریم

پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *